Diblík František Xaver (Nalžovice 1887 – 1955 Praha)
Faunovo dostaveníčko, signováno vlevo dole F. X. Diblík, olej/plátno, 28,5 x 35,5 cm, rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |